Otrzymałem Nagrodę Oferteo Najlepsi 2018, w konkursie na najlepszą agencję reklamową w Wrocławiu,
Dziękuję serdecznie!
__________________________
"Bardzo owocna współpraca z Panem Zbyszkiem :) Profesjonalne podejście oraz minimalistyczne, nowoczesne kreacje. Gorąco polecam !"
Martyna, SMS Agency
"Wszystko poszło zgodnie z oczekiwaniami, a wykonana praca jest satysfakcjonująca!"
Bartosz, B-bike
"Współpraca z Panem Zbigniewem układa się świetnie! Pełny profesjonalizm, rzeczowa współpraca, bezproblemowy szybki kontakt. Kreatywność przy wymaganiach i pomysłach klienta to nie lada wyczyn z czym Pan Zbigniew radzi sobie fenomenalnie. Z całą stanowczością polecam współpracę. Przy Panu Zbigniewie można być spokojnym o identyfikację wizualną firmy :)" 
Artur, Avuca oraz Kancelaria Prawna Artura Woźniaka
"Pan Zbigniew ma bardzo fajny styl. Raczej minimalistyczny, który bardzo przypadł mi do gustu. Polecam - stara się aby klient był zadowolony."
Lucyna, LWM
"Ogólnie współpracę z Panem Zbigniewem oceniam na 5+. Cała komunikacja odbywała się mailowo, była błyskawiczna i bardzo sprawna. Pan Zbigniew jasno przedstawił mi etapy prac nad zleceniem, od pierwszej koncepcji po ostatnie poprawki i rozliczenie. Efekt był dokładnie taki jaki oczekiwałem, harmonijne skrojone na miarę logo. Szczerze polecam, w przyszłości zamierzam zlecić Panu Zbigniewowi kolejne projekty."
Marcin, Inventica
"Współpraca z Panem Zbyszkiem to prawdziwa przyjemność.  Projekt graficzny logo jest dopracowany w każdym szczególe. Bardzo dobry kontakt oraz profesjonalizm na każdym etapie projektu polecam." 
Adrian, Fishing Grains
"Polecam gorąco Zbigniewa Górala i Jego firmę. Wykonał mi profesjonalne logo i dobrał oprawę graficzną, która idealnie wpasowuje się I współpracuje z logo mojej firmy “Nutka Piękna”. Bardzo rzetelna firma, wykonująca zlecenia w krótkim czasie. Polecam!"
Dominika, Nutka Piękna 
"Serdecznie polecam współpracę z Panem Zbigniewem Góralem. Bezproblemowy kontakt, wysoka kultura i duże zaangażowanie w każdy projekt. Cały proces tworzenia przebiegał bardzo sprawnie, a finalny produkt zawsze spełniał nasze oczekiwania."
Stanisław, Medisportech Clinic
"Pan Zbyszek sumiennie wykonuje swoją pracę tworząc ciekawe, udane koncepcje. Charakteryzuje się dużą cierpliwością, starannie dopracowuje każdy szczegół, potrafi doradzić. Logo sprostało naszym oczekiwaniom. Jestem zadowolona ze współpracy." 
Marta, The Exclusive Box
"Pan Zbigniew rewelacyjnie wykonał nasze zlecenie. Narysowany niedźwiedź wraz z logo prezentuje się super, dziękujemy :)"
Sabina, Doneta
"Kiedy dostałem pierwszy wstępny projekt przygotowany z ogromną starannością byłem bardzo pozytywnie zaskoczony. Czekałem na dalszy rozwój naszej współpracy, mając w pamięci brak rzetelności firm z którymi do tej pory współpracowałem w zakresie budowy naszego wizerunku - nie wiedziałem co będzie dalej. Każdy kolejny mail to pozytywne zaskoczenie. Pełny profesjonalizm, Logo i identyfikacja wizualna wygląda niesamowicie!"
Paweł, Motorsport Store
"Gorąco polecam usługi wykonywane przez Pana Zbyszka. Współpraca z nim, to czysta przyjemność. Kompetencje osobiste, są ogromne."
Krzysztof, Stokłosa Elektryka
"Mamy przyjemność współpracować z p. Zbyszkiem Góral od czerwca 2018 roku. Wszystkie wykonane w tym czasie realizacje spełniały nasze wysokie wymagania oraz standardy. Polecamy współpracę z p. Zbyszkiem, jako osobą kreatywną o profesjonalnym podejściu do terminów, klienta oraz fachowości świadczonych usług." 
Jarosław, Projekt-Solartechnik
"Serdecznie polecam współpracę z Panem Zbigniewem Góral. Pan Zbigniew słucha wymagań klienta i jest otwarty na wszelkie sugestie. Kontakt też bez zarzutu, zawsze bardzo kulturalnie i na wysokim poziomie. Wszystko zawsze było gotowe na czas."
Zofia, Zabawki Bilbo
"Pełen profesjonalizm, dobra komunikacja oraz w pełni zadowalający efekt końcowy. Z czystym sumieniem polecam każdemu."
Natalia, Annabeth French Macarons
"Współpraca z Panem Zbigniewem Góralem przebiegła bez najmniejszych problemów, od fazy rozpoczęcia zamówienia, aż do otrzymania finalnego produktu. Jako firma Flamtech chcielibyśmy podziękować za udaną współpracę, a innych klientów zachęcić do kooperacji. Jeżeli w przyszłości będziemy mieli potrzebę skorzystania z usług graficznych na pewno będzie to Pan Zbigniew Góral. Serdecznie polecamy!"
Krzysztof, Flamtech
"Pełen profesjonalizm, błyskawiczny termin realizacji, polecam i z pewnością jeszcze będziemy współpracować."
Joanna, Wicher w mediach
Back to Top